Pro plnou funkčnost těchto stránek, stejně jako Interaktivních plánů dopravy, je potřeba mít zaplý JavaScript!

Tipy na akce

Naplánujte si výlet vlakem – turistické vlaky a vláčky vyráží do nové sezóny

Naplánujte si výlet vlakem – turistické vlaky a vláčky vyráží do nové sezónyNa turistické tratě se na jaře opět vrátily po zimní přestávce vlaky a vláčky motoráčky. Nadšeným cestovatelům se tak nenabízejí jen lákavé nostalgické železniční trasy, ale také zajímavá místa v okolí. Vydejte se proto na výlet po půvabných lokálkách nejrůznějšími kouty Česka, nebo vezměte s sebou kolo a popojeďte speciálním cyklovlakem.

Hrad Trosky otevře po zimě své brány

Hrad Trosky otevře po zimě své brányOblíbený hrad Trosky, symbol Českého ráje, otevře letos poprvé po zimě svou bránu v sobotu 23. března, a do konce dubna pak bude přístupný každý víkend od 9 do 16 hodin. Udělejte si první jarní výlet na Trosky a prohlédněte si svět z věží Panna a Baba.

Výstava orchidejí v trojské botanické zahradě nabídne ukázky aranžování

Výstava orchidejí v trojské botanické zahradě nabídne ukázky aranžováníVýstavu orchidejí ve skleníku Fata Morgana si návštěvníci mohou prohlédnout až do 31. 3. 2019. Ani tento víkend nechybí doprovodný program, který zpestří zážitek z výstavy. V sobotu a v neděli vždy od 14.00 předvede přední český florista Zdeněk Kupilík inspirativní kreace vytvořené z orchidejí. Nechte se inspirovat a zkrášlete si domov nápaditými orchideovými aranžmá. Prezentace probíhá v zázemí administrativní budovy u skleníku Fata Morgana, rezervace místa není nutná a vstup je v ceně vstupenky do skleníku Fata Morgana. Rostliny si můžete zakoupit v přilehlé prodejní části.

Zoo Ostrava v sobotu zahájí komentovaná setkání

Zoo Ostrava v sobotu zahájí komentovaná setkáníJiž tuto sobotu 23. března 2019 budou v Zoologické zahradě a botanickém parku Ostrava opět zahájena komentovaná setkání u vybraných druhů zvířat. Návštěvníci se mohou těšit na zajímavé zpestření prohlídky zoo. Připraveny budou i jarní aktivity pro děti. Přijďte oslavit začátek jara do zoo!

Vodní svět ve středních Čechách ožívá

Vodní svět ve středních Čechách ožíváKonec března je každoročně zasvěcen vodě. Slaví se mezinárodní den vody, který letos připadá na pátek 22. března, odemykají se pro vodáky řeky a také se po zimě koryta řek čistí. Středočeský kraj se k oslavám vody také připojí. Odemkne se a uklidí řeka Sázava, v rámci dne otevřených dveří lze zase navštívit jednu z vodních staveb jak na řece Labi, tak na Vltavě. Zároveň jsou ve středních Čechách muzea a parky, které mají expozice o vodě otevřené celoročně. Pobavit se u nich může celá rodina.

50 tipů na víkend z celého Česka

50 tipů na víkend z celého ČeskaTipy na zajímavé akce o víkendu - od pátku 22. až do neděle 24. 3. 2019. Užijte si výlety i na začátku jara - za romantikou a poznáním, aktuální výstavy, zábavu s dětmi, gastronomické akce, první květinové výstavy a především inspiraci na skvělé zážitky z celé České republiky! Další možnosti pro výlety a slavnosti z kalendáře akcí snadno a rychle najdete v horním menu portálu Kudy z nudy.

Zámek Nelahozeves zahajuje v sobotu návštěvnickou sezónu

Zámek Nelahozeves zahajuje v sobotu návštěvnickou sezónuJe čas probudit se ze zimního spánku a začít zámeckou sezonu s elegancí! Zámek vám opět otevře své brány v sobotu 23. 3. 2019. Přijďte si užít krásný den, kdy se odemkne zámecká expozice jenž bude slavnostně vyzdobená jarními květinami. Nebude chybět zábava pro děti a jarní jarmark.

Výlety v roce 2019 budou ve stopách rodu Clam-Gallasů

Výlety v roce 2019 budou ve stopách rodu Clam-GallasůRok 2019 na hradech a zámcích bude patřit hraběcímu rodu Clam-Gallasů. Naplánujte si výlety na hrad a zámek Frýdlant, hrad Grabštejn a zámek Lemberk, ale také do Hejnic, na Šámalovu chatu na Bedřichově v Jizerských horách anebo do Liberce a seznamte se s rodem, jehož stopa se již více než 500 let táhne historií českých zemí.

15 tipů, jak si užít jarní divokou vodu

15 tipů, jak si užít jarní divokou voduBrzy zjara, kdy jsou hladiny řek výš než obvykle, je ideální doba pro sjíždění jindy nesjízdných říček a řek. Zároveň se začínají odemykat i vodácké stálice, které mají v tuto dobu dost vody a zároveň menší vytíženost. Opravdovým zážitkem může být například sjezd Pekla, peřenatého údolí řeky Metuje a přímo adrenalinové zážitky nabízí v tomto období proslulá Stvořidla na řece Sázavě. Zkušení vodáci si nenechají ujít závody na řece Kamenici, Český pohár vodáků se pak každoročně zahajuje na zlatonosné Otavě. K vodáckým lahůdkám také patří květnový Litický oblouk na Divoké Orlici. Žádný vodák by neměl však přeceňovat svoje síly a zbytečně riskovat při zvýšených vodních stavech.

10 tipů, kam do welness hotelů a center regenerace

10 tipů, kam do welness hotelů a center regeneraceDarujte vašemu tělu pár dnů (nebo alespoň hodin) oddechu a vychutnejte si nabídku wellness hotelů a center, které nabízejí netradiční zážitky pro vás i vaše blízké. Příjemné prostředí, relaxace a uklidňující atmosféra vám pomohou načerpat novou energii a sílu. Chcete si odpočinout, relaxovat, zasportovat si, užít si dovolené, nebo víkendu? Z naší nabídky welnech hotelů a relaxačních center si určitě vyberete!

Tipy na víkend v Praze a okolí

Tipy na víkend v Praze a okolíV Praze a okolí se pořád něco děje! Hledáte kulturní akce na víkend, zajímavé výlety a novinky? Nechte se inspirovat našimi tipy na aktuální víkend 23. a 24. 3. 2019. Další akce a inspiraci na výlety z Prahy i do Prahy a ze středních Čech najdete na Kudy z nudy snadno v horním menu "Kalendář akcí".

Festival Musica Holešov 2019 zve na jarní koncerty

Festival Musica Holešov 2019 zve na jarní koncertyVelmi pestrý a kvalitní program nabídne letošní jarní koncertní řada festivalu Musica Holešov 2019, která se bude odehrávat od 24. března do 18. května v Holešovském zámku. Na programu je barokní hudba holešovského rodáka Františka Xavera Richtera, latinskoamerické rytmy a jazz i nejkrásnější moravské lidové písně.

Tajemná Indonésie vás překvapí v brněnském Paláci šlechtičen

Tajemná Indonésie vás překvapí v brněnském Paláci šlechtičenPalác šlechtičen Moravského zemského muzea se od 15. února do 31. května 2019 proměnil v tajemnou Indonésii s atmosféru tropických ostrovů, jako je Nová Guinea či Šalamounovy ostrovy. Kromě tropické flóry a fauny se seznámíte také s obyvateli těchto dalekých krajů. Nahlédnete do osady horského kmene Dani či vkročíte do stromové chýše.

Hrad Krakovec je o víkendech otevřený

Hrad Krakovec je o víkendech otevřenýHrad Krakovec, který leží na západní hranici CHKO Křivoklátsko mezi Kralovicemi a Rakovníkem, zve všechny milovníky hradní architektury k zajímavým prohlídkám každý březnový a dubnový víkend. Hrad je známý pobytem mistra Jana Husa, ale třeba i natáčením oblíbené pohádky Ať žijí duchové.

Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích vás vezme do Krajiny snů

Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích vás vezme do Krajiny snůV Severočeské galerii výtvarného umění v Litoměřicích právě probíhá výstava Ivana Ouhela, která představuje výběr z autorovy malířské tvorby od roku 2007 až do současnosti. Ačkoli ja malíř často označován za krajináře, on sám zdůrazňuje, že ho nezajímá zpodobování krajiny a řazení plánů na obraze. Pokouší se zaznamenat prožitek z krajiny či emotivně přetavené vzpomínky a zážitky z jednotlivých přírodních elementů, ať již jde o pole, les, vegetaci či plod ovoce. O spontánnosti autorových záznamů svědčí nervní kladení vrstev olejové barvy nanášených špachtlí či přímo prsty. Výstava Krajina snů probíhá od 15. března do 22. dubna 2019.

15 tipů, kde se potěšit krásou jarních vodopádů

15 tipů, kde se potěšit krásou jarních vodopádůJaro je k návštěvě vodopádů snad nejpříznivějším obdobím. Pomalu tající sníh vytváří líbezné scenérie i tam, kde je pak v dalším období sucho anebo minimum vody. Protože na vrcholcích hor, kde se nachází spousta nádherných vodopádů, ještě leží spousta sněhu, přinášíme vám "vodopádové" tipy spíše do níže položených míst. Nechejte se zlákat k výletu za krásou padajících vod... a možná budete překvapeni, kolik jich u nás máme!

Lennonova zeď je přetřená a připomíná 30 let od Sametové revoluce

Lennonova zeď je přetřená a připomíná 30 let od Sametové revoluceK Lennonově zdi na pražské Kampě putují na své procházce Prahou domácí i zahraniční turisté, kteří si chtějí prohlédnout tento symbol odporu proti komunismu na vlastní oči. I když původní malby časem zanikly, patřila zeď vždy k místům, kde bylo možné se svobodně vyjádřit na téma lásky a míru. V pondělí 18. března přemalovali umělci z Česka i zahraničí zeď novými obrázky a nápisy. Ty se vztahují k letošnímu 30. výročí pádu komunismu u nás,

Světový pohár FIS Masters Cup se letos opět bude konat v Peci pod Sněžkou

Světový pohár FIS Masters Cup se letos opět bude konat v Peci pod SněžkouPec pod Sněžkou bude po roční přestávce hostit závod světového poháru ve sjezdovém lyžování FIS Masters Cup 2019. Aktuální sněhové podmínky jsou vynikající a vše nasvědčuje tomu, že takové budou i o víkendu 23. a 24. března, kdy se zde pojede již 14. ročník tohoto divácky velmi atraktivního lyžařského klání. Zápolit se bude na sjezdovkách Javor III a Javor I., v jednom z nejlepších lyžařských areálů v České republice. Raritou mezi závodníky bude 94letý Otto Krajňák ze Slovenska.

Zámek Kynžvart, jako jediný z Česka, bojuje o titul Evropské dědictví

Zámek Kynžvart, jako jediný z Česka, bojuje o titul Evropské dědictvíZámek Kynžvart na Chebsku usiluje letos o získání prestižního titulu Evropské dědictví, a to jako jediný z celé České republiky. Do Bruselu přichází památka se zajímavou dějinnou událostí, a to vytvořením mírové smlouvy, která díky kancléři Metternichovi spatřila roku 1840 světlo světa právě na Kynžvartu. Dokument se až neuvěřitelně podobá zakládací listině NATO, jež však byla sepsána o více než sto let později.

Národní soutěž muzeí Gloria musaealis jde do finále, hlasujte pro svého favorita

Národní soutěž muzeí Gloria musaealis jde do finále, hlasujte pro svého favoritaOd 1. ledna 2018 do 28. února 2019 probíhal již XVII. ročník Národní soutěže muzeí Gloria musaealis, který společně vyhlásily Ministerstvo kultury, Asociace muzeí a galerií ČR, z. s., a Český výbor ICOM, z. s. Smyslem soutěže je upozornit na špičkové výkony muzejních institucí i jednotlivých pracovníků v oboru muzejnictví – při tvorbě výstav a nových expozic, prezentování sbírek v odborných publikacích či při záchraně a zpřístupňování objektů i lokalit našeho kulturního dědictví. Součástí je také soutěž Muzeum roku vycházející z hodnocení návštěvníků muzeí a galerií, které probíhá do konce března 2019.

Ski areál Razula ukončí o víkendu sezónu lyžováním za polovinu

Ski areál Razula ukončí o víkendu sezónu lyžováním za polovinuSki areál Razula ve Velkých Karlovicích se o nadcházejícím víkendu rozloučí stylově s lyžařskou sezónou. Od pátku 22. do neděle 24. března si budou moci návštěvníci střediska zalyžovat za poloviční ceny. Poté se již vleky definitivně zastaví.

Tipy kam o víkendu s dětmi

Tipy kam o víkendu s dětmiNevíte co s volným víkendem? Užijte si s dětmi zajímavý výlet. Inspiraci na Kudy z nudy najdete pro malé i velké, holky i kluky. Vyberte si místa, kde se s dětmi nebudete nudit, ať už během pohádkových představení, tvořivých dílen nebo na čerstvém vzduchu. Vydejte se na zajímavou výstavu, do zoo, výlet na hrady a zámky, za zábavou, historií či kulturou. Co vše můžete během volných dní podniknout se svými ratolestmi najdete na v kalendáři akcí na kudyznudy.cz.

I lesy mají své dny - oslavte Mezinárodní den lesů pěknou procházkou

I lesy mají své dny - oslavte Mezinárodní den lesů pěknou procházkouSvět dnes slaví Mezinárodní den lesů, který připadá tradičně na 21. března. Oslavit ho můžete třeba pěknou procházkou. Kromě dobrého pocitu z probouzející se přírody také uděláte něco pro své zdraví - celá řada vědeckých studií ukazuje silnou vazbu mezi nedostatečným přístupem do přírody a špatnými výsledky ve zdravotních testech. „Nedostatek přírody“ pak přímo souvisí například s obezitou nebo psychickými problémy. Místa s divokou přírodou přitom nemusíme hledat nějak zvlášť daleko. Kousek divočiny najdete všude tam, kde má příroda dlouhodobě možnost se svobodně vyvíjet, a kde je člověk jen vnímavým, tichým hostem. Přehled takových míst, kde načerpat duševní i fyzické zdraví z přírody najdete dnes v našich tipech.

Michelinské hvězdy 2019: znáte stálice i nováčky naší kulinářské scény?

Michelinské hvězdy 2019: znáte stálice i nováčky naší kulinářské scény? Získat pro svůj podnik alespoň jednu michelinskou hvězdu je sen většiny restaurací po celém světě. Nedávno jsme se konečně dozvěděli, kolik hvězd a ocenění Bib Gourmand se v Česku letos urodilo. Pojďte se s portálem Kudy z nudy podívat, jak šel čas a kde se hvězdy třpytily nejčastěji a opakovaně?

Krkonošské lesy slaví světový den lesů a světový den vody

Krkonošské lesy slaví světový den lesů a světový den vodyKrkonošské lesy patří vedle arkto-alpínské tundry a luk mezi tři nejvýznamnější fenomény, pro které byl zřízen Krkonošský národní park. Rozkládají se na ploše 37 000 ha a pokrývají přes 85 % plochy Krkonoš. Jejich druhové složení a prostorové rozložení v minulosti značně ovlivnil člověk. Dnes se snažíme pomoci, aby se lesy vrátily do přírodě blízkého stavu, staly se stabilnějšími a ve svém stínu poskytovaly prostor nejen pro odpočinek návštěvníkům hor, ale také životní prostor stovkám druhů živočichů a rostlin. Správa KRNAP se o zdejší lesy stará již 25 let.

Vypravte se v roce 2019 za folklorem na festivaly! Máme pro vás přehled "nej" akcí

Vypravte se v roce 2019 za folklorem na festivaly! Máme pro vás přehled Patříte k milovníkům českých národních písní a nikdy se nemůžete dost vynadívat na krojované taneční soubory? Pak se nechte zlákat na některý z folklorních festivalů, které pro vás vybral portál Kudy z nudy napříč celou Českou republikou.

Kutnohorská galerie GASK zahájí v sobotu další výstavní sezónu

Kutnohorská galerie GASK zahájí v sobotu další výstavní sezónuGASK - Galerie Středočeského kraje v Kutné Hoře na více než třech tisících metrech čtverečních poskytuje v Čechách ojedinělý přátelský galerijní prostor, inspirovaný konceptem nejznámějších světových galerií. Zaměřuje se především na výtvarné umění 20. a 21. století. V letošním roce zahajuje novou sezónu 2019 v sobotu 23. března a nebude chybět bohatý doprovodný program.

Ve Slatinicích objevíte krásné muzeum veteránů

Ve Slatinicích objevíte krásné muzeum veteránůSlatinice možná znáte jako lázeňskou obec a ani netušíte, že tu najdete muzeum veteránů. Na ploše 400 m čtverečních si prohlédnete sbírku starých automobilů a motocyklů značek Mercedes Benz, BMW či Volkskwagen, vyrobených převážně ve třicátých letech minulého století. Upoutá vás kulisa dobové Olomouce, autodílna s benzínovou pumpou ze začátku 20. století i venkovská stodola s veteránem „uloženým“ pod slámou a obklopeným zemědělským nářadím našich dědečků. Ve vitrínách jsou vystaveny modely aut, historické nářadí i ukázky staré automobilové techniky. S vývojem automobilismu a historií značky Mercedes Benz vás seznámí audiovizuální programy.

Speciální vlak Cyklohráček upravený pro děti vyjede v sobotu letos poprvé

Speciální vlak Cyklohráček upravený pro děti vyjede v sobotu letos poprvéSpeciální vlakové soupravy přestavěné na pojízdné hřiště pro děti vyjedou letos opět v sobotu 23. března na Okoř a dále do Slaného. Cyklohráček má tři vozy – jeden pro nejmenší děti s dětským koutkem, jeden pro cyklisty a vagón plný překvapení pro větší děti. Ve vlaku se o cestující starají hrajvedoucí, kteří mají pro děti připraveny dárky a půjčují jim hry, které je budou bavit. Motorový vlak nazvaný Cyklohráček uzpůsobily České dráhy tak, aby jej mohli využívat děti i cyklisté. Jízdné se nebude nijak lišit od běžného tarifu.

Zámek Slavkov otevírá své brány

Zámek Slavkov otevírá své brányZámek Slavkov – Austerlitz otevře své brány 21. března 2019. Letošní sezóna bude ve znamení kulatého výročí císaře Napoleona, koncertů tuzemských i světových hvězd i tradičních akcí. Zámek opět nabídne návštěvníkům zážitky pro rodiny s dětmi, seniory i milovník historie. Sezóna odstartuje hravou výstavou Fenomén Merkur zaměřenou nejen na technicky zvídavé děti. Prohlídkovou trasu pak ozdobí empírové šaty z dílny Anne Marie Kubišové. Připomenou tak dobu, kdy se před 250 lety narodil Napoleon Bonaparte. Návštěvníci se můžou těšit také na znovuotevření expozice Právo útrpné v zámeckém podzemí.

Opravdový odpočinek: dovolená bez internetu, televize, elektřiny (a občas i bez dětí)

Opravdový odpočinek: dovolená bez internetu, televize, elektřiny (a občas i bez dětí)O opravdovém odpočinku se často mluví při plánování volného času či dovolené. Máte ale odvahu vzít to skutečně od podlahy a jet tam, kde záměrně není signál pro mobily nebo kde ve vybavení pokoje chybí televize? A byla by pro vás taková dovolená opravdu odpočinková?

Sbírka slánek ve Slaném je jednou z největších na světě

Sbírka slánek ve Slaném je jednou z největších na světěJe vidět, že bez soli to zkrátka opravdu nejde. A zvlášť ve Slaném, kde vznikla roku 2011 originální velká sbírka slánek. Díky ochotným dárcům z Česka i zahraničí se sbírka rychle rozrůstá a v současné době čítá zhruba 2500 exponátů. Darované skvosty jsou vystaveny v prostorách slánského Infocentra Pod Velvarskou bránou.

Přerovské muzeum zpřístupní mimořádně depozitární budovy

Přerovské muzeum zpřístupní mimořádně depozitární budovyMuzeum Komenského v Přerově zpřístupní zcela mimořádně depozitární budovu na nábřeží Dr. Edvarda Beneše, která právě prošla rekonstrukcí. Zájemci do ní mohou nahlédnout v pátek 22. března 2019 od 14 do 17 hodin.

Oslavte mezinárodní den loutkového divadla výletem za loutkami

Oslavte mezinárodní den loutkového divadla výletem za loutkamiNa 21. březen připadá Mezinárodní den loutkového divadla, a protože má české loutkářství letitou tradici, vzpomeňte si na dřevěné herce, za kterými se můžete i se svými dětmi vypravit do některého z divadel nebo muzeí. České loutkářství se dostalo dokonce na Seznam nehmotného dědictví UNESCO, kam bylo zařazeno 1. prosince 2016. Kouzlo loutkového divadla a krásu českých loutek objevíte například v Chrudimi, Prachaticích, Českém Krumlově nebo v Plzni.

Festival delikátních chutí na Novoměstské radnici nabídne pokrmy z různých koutů světa

Festival delikátních chutí na Novoměstské radnici nabídne pokrmy z různých koutů světaV sobotu 23. 3. 2019 zaplní již popáté Novoměstskou radnici na Karlově náměstí ve druhém pražském obvodu tradiční i netradiční pokrmy z různých koutů světa. Festival v duchu očekávání jara bude tentokrát hodně čerstvě a svěže laděný. Hosté se tak mohou těšit například na poke, buddha bowls, dim sum knedlíčky, speciality z avokáda, čerstvé kozí sýry, mořské plody, první jarní bylinky, výběrovou kávu i řemeslné pivní speciály.

Co je štěstí? Třeba jen obyčejné zastavení v krajině a pohled vzhůru

Co je štěstí? Třeba jen obyčejné zastavení v krajině a pohled vzhůruPojďme společně oslavit Mezinárodní den štěstí! Jako vhodné datum pro šťastný den OSN zvolilo 20. březen – snad proto, že ten den už jaro klepe na dveře a kdekdo se na ně těší. Protože k dobrému pocitu stačí pár obyčejných dní volna, nabízíme vám místa, kde jiní zažili příval štěstí na vlastní kůži. Třeba se to podaří i vám.

Mercedes-Benz Prague Fashion Week se blíží

Mercedes-Benz Prague Fashion Week se blížíMercedes Benz Prague Fashion Week je mezinárodní festival české a slovenské módy. Tato pravidelná kulturní a společenská událost od roku 2010 představuje formou přehlídek nejlepší tuzemské módní návrháře a tematický doprovodný program. Přehlídky nadcházející jarní edice Mercedes - Benz Prague Fashion Weeku 2019 představí od 22. do 29. března zavedené domácí značky i začínající návrháře. Bohatý doprovodný program bude volně přístupný veřejnosti.

Hospital Kuks zahajuje o víkendu letošní turistickou sezonu

Hospital Kuks zahajuje o víkendu letošní turistickou sezonuTuristická sezóna na Kuksu letos začíná předposledním víkendem v březnu, a to 23. a 24. 3. 2019. Příchozí mohou navštívit Základní okruh hospitálem a Šporkovskou hrobku. Naplno se pak památka turistům otevře od 30. března, kdy bude možné přijít vždy od úterý do neděle, od 9:00 do 17:00. To bude již otevřena také expozice Českého farmaceutického muzea. Prohlídky budou probíhat i ve státní svátky (Velký pátek, Velikonoční pondělí, 1. a 8. května atd.). Otevřeno bude i bylinkářství na nádvoří hospitálu - obchůdek, kde je možné pořídit rozličné bylinné směsi, tinktury, čaje a různé regionální dobroty.

Světový den vody 2019: Prohlídky vodáren, jezů a přehrad

Světový den vody 2019: Prohlídky vodáren, jezů a přehradOslavy Světového dne vody, který každoročně připadá na 22. března, jsou tradičně spojeny s množství akcí určených pro veřejnost, při kterých je možné navštívit jinak nepřístupná místa spojená s vodou. Protože Světový den vody letos připadá na pátek, koná se většina akcí o víkendu 23. a 24. března. Užijte si prohlídky vodáren, čistíren, přehrad a dalších neobvyklých míst!

Ochutnejte víno a mandlové dezerty na slavnostech v Hustopečích

Ochutnejte víno a mandlové dezerty na slavnostech v Hustopečích Mandloňové sady, mandlovice, dobré víno a skvělá zábava? To vše najdete už tuto sobotu 23. března v Hustopečích, kde se konají tradiční Slavnosti mandloní a vína. Vše je již připraveno, milovníky jarní květeny potěší, že během minulého víkendu se v sadech objevily první kvítky. Do sobotních slavností jich určitě přibude ještě víc.


© kudyznudy.cz

Tipy na aktivity


© kudyznudy.cz

MAPA ROKU
Ocenění a značka kvality interaktivních plánů od Kartografické společnosti ČR.
Copyright © 2016 SmartGIS s.r.o.