Pro plnou funkčnost těchto stránek, stejně jako Interaktivních plánů dopravy, je potřeba mít zaplý JavaScript!

Tipy na akce

Ministerstvo financí chystá na státní svátek den otevřených dveří

Ministerstvo financí chystá na státní svátek den otevřených dveříV rámci oslav 100. výročí vzniku Československa bude Ministerstvo financí jedním z prvních úřadů, který v Praze otevře své brány veřejnosti. Návštěvníci uvidí historické prostory bývalého kláštera bosých karmelitánek z roku 1655 i moderní trakt z roku 1928 podle architektů Františka Roitha a Karla Pecánka. Zpřístupněna bude pracovna ministryně i hlavní zasedací místnost pro tiskové konference, kašna se stěnou z krápníkových zkamenělin či bývalá pracovna abatyše s unikátním malovaným kazetovým stropem.

Den architektury se blíží: nabídne v 90 městech nový pohled na architekturu

Den architektury se blíží: nabídne v 90 městech nový pohled na architekturuVíte, jaké příběhy ukrývají domy, kolem nichž denně chodíte? Lákají vás prohlídky jindy nepřístupných interiérů, například smuteční síně? Vydejte na Den architektury, který se letos koná na přelomu září a října, přesněji řečeno od 28. 9. až do 4. 10. 2018. Speciální pozornost bude věnovaná veřejným a kulturním stavbám a také veřejnému prostoru. Nejen milovníky vlaků pak potěší procházky a prohlídky věnované nádražím.

V Trutnově sundají v sobotu draka z věže Staré radnice

V Trutnově sundají v sobotu draka z věže Staré radnicePoslední sobotu v září budou od 14:00 hod. na Rýbrcoulově náměstí v Trutnově pro děti připraveny osvědčené i zbrusu nové hry a soutěže o drobné ceny. K tomu zahudlají muzikanti přespolní i místní. Občerstvení a pár zpestření programu bude také zajištěno. V 16:00 hod. bubeníci vybubnují pana Albrechta z Trautenbergu s jeho družinou a starý drak bude sejmut z věže. Tak bude vypadat sobotní sundání draka z věže Staré radnice v Trutnově.

Vyšehrad otevře o víkendu své brány milovníkům vegetariánských pochoutek

Vyšehrad otevře o víkendu své brány milovníkům vegetariánských pochoutekOslava jídla a pestrých vegetariánských chutí, ochutnávky živé kuchyně, přednášky o udržitelném životním stylu, inspirace a netradiční program pro děti i dospělé. To vše přinese vegetariánský festival pro šest smyslů - Vegefest 2018, který proběhne 29. a 30. září 2018 ve Starém Purkrabství na Vyšehradě.

50 tipů na víkend z celého Česka

50 tipů na víkend z celého ČeskaTipy na zajímevé akce o víkendu od pátku 28. do neděle 30. září 2018. Užijte si výlety za romantikou a poznáním, aktuální výstavy, zábavu s dětmi, gastronomické akce a inspiraci na skvělé zážitky z celé České republiky! Další možnosti pro letní výlety z kalendáře akcí snadno a rychle najdete v horním menu portálu Kudy z nudy.

Přijďte fandit našim plochodrážníkům na Zlatou přilbu

Přijďte fandit našim plochodrážníkům na Zlatou přilbuZlatá přilba je tradiční každoroční závod motocyklů na ploché dráze, který se koná ve východočeských Pardubicích. Letos se pojede již 70. ročník, a to od 28. do 30. září 2018, kdy se plejáda našich nejlepších plošinářů pokusí pokořit světovou elitu. Přijďte je podpořit i vy!

Tipy na víkend v Praze a okolí

Tipy na víkend v Praze a okolíV Praze a okolí se pořád něco děje! Hledáte kulturní akce na víkend, zajímavé výlety a novinky? Nechte se inspirovat našimi tipy na aktuální víkend 28. až 30. 9. 2018. Další akce a inspiraci na výlety z Prahy i do Prahy a ze středních Čech najdete na Kudy z nudy snadno v horním menu "Kalendář akcí".

V Bystřici nad Pernštejnem se budou konat Slavnosti brambor

V Bystřici nad Pernštejnem se budou konat Slavnosti bramborV Bystřici nad Pernštejnem se o víkendu 29. a 30. září uskuteční již tradiční podzimní akce Slavnosti brambor a dalších podzimních plodin. Po oba víkendové dny se mohou návštěvníci těšit na kuchařskou show, výstavu bramborových odrůd, workshopy, divadlo, Prosné pivo a další. V rámci oslav 100. výročí vzniku samostatného Československého státu budou v areálu centra Eden slavnostně vysázeny lípy. Nedělní odpoledne bude patřit soutěži jedlíků v pojídání bramboráků. Zajímavým zpestřením bude i řezbářská show s motorovou pilou.

Jubilejní plochodrážní akce v Praze se chystá 1. října

Jubilejní plochodrážní akce v Praze se chystá 1. října1. října se na stadionu Markéta v Praze uskuteční již 50. ročník Memoriálu Luboše Tomíčka. Tento vzpomínkový závod na skvělého závodníka každoročně přivítá ty největší plochodrážní esa. V minulosti to byli např. Emil Sayftudinov, Tomasz Gollob, Nicki Pedersen, Ole Olsen, Ivan Mauger aj.

Které železniční tratě letos slaví výročí? A kde se pobavíte vy?

Které železniční tratě letos slaví výročí? A kde se pobavíte vy?Železničních oslav se letos v září nebývale urodilo. Ani poslední víkend není výjimkou: slaví Osoblažská úzkokolejka i zubačka z Tanvaldu do Harrachova, v Brně, Ostravě a Horažďovicích proběhnou regionální oslavy Národního dne železnice. A připomeneme vám i další letošní dráhy-jubilantky!

Mimořádné prohlídky můžete zažít v Litomyšli o víkendu na svátku architektury ArchiMyšl

Mimořádné prohlídky můžete zažít v Litomyšli o víkendu na svátku architektury ArchiMyšlJiž v roce 1996 bylo na shromáždění Mezinárodního svazku architektů dohodnuto, že se bude každý rok první říjnové pondělí připomínat jako Světový den architektury. Oslava tohoto důležitého svátku se v Litomyšli koná posedmé pod názvem ArchiMyšl. Maratón akcí začíná již ve čtvrtek 27. září a končí v pondělí 1. října. Hlavním tématem letošního ročníku budou 450. narozeniny zámku Litomyšl, ale určitě nepůjde o jediné téma, o kterém se bude mluvit.

Přes tři pražské jezy nabídne plavbu kolem Vyšehradu, Národního divadla a pod Karlovým mostem

Přes tři pražské jezy nabídne plavbu kolem Vyšehradu, Národního divadla a pod Karlovým mostemJiž téměř 80 let se každoročně na jeden jediný den otevírají vodákům hned 3 pražské jezy v rámci závodu Napříč Prahou – přes tři jezy. V pátek 28. 9. 2018 tak zaplní tok Vltavy v historickém centru Prahy stovky pramic, kanoí či kajaků skautů a skautek i veřejnosti. Divácky atraktivní propustí Staroměstského jezu pod Karlovým mostem bude hlavní závod projíždět mezi 10.30 a 12.00 hodin. Trať závodu je dlouhá asi 6,5 říčních kilometrů se startem na Císařské louce (nad Železničním mostem) a s cílem na ostrově Štvanice. Pro ty, co zrovna netouží závodit na pramici je připraveno volné splutí. Plavba kolem Vyšehradu, Národního divadla, pod Karlovým mostem a zakončená na Štvanici určitě stojí za to.

Tipy kam o víkendu s dětmi

Tipy kam o víkendu s dětmiNevíte co s volným víkendem? Užijte si s dětmi zajímavý výlet. Inspiraci na Kudy z nudy najdete pro malé i velké, holky i kluky. Vyberte si místa, kde se s dětmi nebudete nudit, ať už během pohádkových představení, tvořivých dílen nebo na čerstvém vzduchu. Vydejte se na zajímavou výstavu, do zoo, podzimní výlet na hrady a zámky, za zábavou, historií či kulturou. Co vše můžete během volných dní podniknout se svými ratolestmi najdete na v kalendáři akcí na kudyznudy.cz.

Pražská zoo slaví 87. narozeniny a láká na podzimní programy

Pražská zoo slaví 87. narozeniny a láká na podzimní programyNejenom lidé a zvířata, i zoologické zahrady slaví narozeniny! Zoo Praha oslaví v pátek 28. září 87. výročí od svého otevření. Návštěvníci se mohou těšit na lachtana Melouna předvádějícího, jak správně třídit odpad, křtiny gepardích mláďat s atletem Jakubem Holušou či představení nového Toulavého autobusu za účasti jeho patrona - fotbalisty Karla Poborského. Kdo s sebou přinese vysloužilý mobil či tablet, dostane navíc dárek. Návštěvníci se během celého dne mohou těšit na pestrý program.

Státní svátek a Svatováclavské slavnosti můžete prožít ve skanzenu v Rožnově

Státní svátek a Svatováclavské slavnosti můžete prožít ve skanzenu v RožnověI na podzim zve k prohlídce Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm. Jde o největší a zároveň nejstarší skanzen ve střední Evropě, ve kterém je umístěno téměř 150 památkových objektů. Návštěvníci si mohou vychutnat podzimní krásu Dřevěného městečka a Valašské dědiny. Na Karlově kopci nad skanzenem pak stojí za návštěvu Jurkovičova rozhledna. Víkendové hodové speciality v hospodě Na posledním groši a ve Vaškově hospodě nabídnou posvícenské kachny a husy. Areály provoní medovina, pražené oříšky, trdelník, koření a sušené byliny. Uvidíte také ukázky zpracování vosku a včelích produktů, ukázky drátování keramiky, výroby dřevěných šperků či ručně šitého textilu.

O státním svátku nabídne plzeňský pivovar prohlídky a Svatováclavskou vyjížďku motorek

O státním svátku nabídne plzeňský pivovar prohlídky a Svatováclavskou vyjížďku motorekJiž tradiční svatováclavská vyjížďka motorek na nádvoří pivovaru v Plzni, kde se sjedou motorky všech typů, velikostí a kubatur, se uskuteční o státním svátku 28. září 2018. Nevšední podívanou by si neměli ujít nejen milovníci rychlých strojů. Na jediném místě bude k vidění více jak 1000 kousků.

Jihočeské Vodňany rozběhá v pátek Svatováclavský běh

Jihočeské Vodňany rozběhá v pátek Svatováclavský běhPřijďte si na sv. Václava zaběhat do královského města Vodňany! Státní svátek láká na již 7. ročník Svatováclavského běhu, který byl letos zařazen do seriálu závodů Jihočeského běžeckého poháru.

Oslavte Svátek svatého Václava zajímavým výletem

Oslavte Svátek svatého Václava zajímavým výletemČeský kníže sv. Václav byl zavražděn ve Staré Boleslavi 28. září 935. Pozůstatky zavražděného knížete leží na Pražském hradě v katedrále sv. Víta ve svatováclavské kapli. Sv. Václav je hlavním zemským patronem a den výročí jeho zavraždění se od roku 2000 slaví jako státní svátek - Den české státnosti. Oslavte i vy tento mladý svátek výletem do míst, které se ke svatováclavské legendě váže či za zajímavou kulturní akcí.

Na Osoblažsku připravují tento víkend oslavy 120 let Osoblažské úzkokolejky

Na Osoblažsku připravují tento víkend oslavy 120 let Osoblažské úzkokolejkyMáte rádi vláčky a k tomu místa, kde se čas zastavil? Pak je výlet na Osoblažsko pro vás jako stvořený. Spolu s dětmi nebo s přáteli a kamarády se můžete projet vláčkem s parní lokomotivou po úzkorozchodné železnici, která slaví 120 let své existence. Oslavy proběhnou v pátek 28. září a v sobotu 29. září.

Kam vyrazit na konci září za sportem, který voní benzínem

Kam vyrazit na konci září za sportem, který voní benzínemPředpově´d počasí přináší příslib slunečného počasí a vyšších teplot. Čekají nás dny babího léta, které vybízí k pohodovým vyjížďkám na motorce, v kabrioletu či historickém veteránu… Pokud žádný z těchto dopravních prostředků nevlastníte, nevěšte hlavu. Přinášíme tipy kam vyrazit na přehlídku těchto krasavců, za rychlostí na čtyřech kolech a v případě nepříznivého počasí i tipy na zajímavá muzea.

Svatováclavské slavnosti opět roztančí Český Krumlov

Svatováclavské slavnosti opět roztančí Český KrumlovPoslední zářijový víkend bude v Českém Krumlově patřit oslavám svatého Václava, patrona české země, pivovarníků a vinařů. Letošní 17. Svatováclavské slavnosti od čtvrtku 27. září do neděle 30. září nabídnou nespočet zážitků pro děti i dospělé. Rušno bude v celém městě včetně českokrumlovských klášterů. Dokonalou tečkou za celou akcí může být i zážitek z noční návštěvy muzeí a galerií, umocněný působivým doprovodným programem. Bohaté vyžití nabídne poslední zářijový víkend doslova celé město!

Objevte kouzlo unikátního Nostického paláce na Dnu otevřených dveří Ministerstva kultury ČR

Objevte kouzlo unikátního Nostického paláce na Dnu otevřených dveří Ministerstva kultury ČRV pátek 28. září 2018 se pro všechny zájemce otevřou brány malostranského Nostického paláce (na Maltézském náměstí v Praze), a to v době od 10 do 17 hodin. Jedná se o unikátní možnost prohlédnout si raně barokní Nostický palác, který je považován za nejkrásnější sídlo ministerstva kultury na světě. V Nostickém paláci můžete obdivovat nádherné reprezentační sály, které v současnosti slouží k předávání různých cen významným osobnostem, k pořádání kulturních akcí, k přijímání významných návštěv či k vedení porad.

Zoo Zlín oslaví o víkendu 70 let od svého otevření pro veřejnost

Zoo Zlín oslaví o víkendu 70 let od svého otevření pro veřejnostNa oslavy 70 let existence zve zlínská zoo širokou veřejnost. Od pátku 28. do neděle 30. září bude v areálu zoo nachystána spousta překvapení a zážitků. Podíváte se třeba do nepřístupných prostor zámku Lešná, uvidíte křest mládě kasuára a naučíte se i žonglovat,. Velkou oslavu zakončí v neděli 30. září koncert kapely Fleret. Podzimní zoo má jedinečnou atmosféru, stejně jako lidé i zvířata si užívají slunečních paprsků a zámecký park doslova září barvami. Všechna zvířata zůstávají i nadále ve svých expozicích, otevřeny jsou také všechny pavilony i průchozí expozice.

Hradecký koštýř aneb Slavnosti vína a burčáku se chystají na den svatého Václava

Hradecký koštýř aneb Slavnosti vína a burčáku se chystají na den svatého VáclavaHradecký koštýř slaví tento rok už jedenácté narozeniny. Čeká na vás skvělé víno a burčák, bohaté občerstvení, cimbálovka a jiná muzika. 28. 9. 2018 si můžete vychutnat víno nejen z Čech a Moravy, ale i z Itálie, Španělska, Francie, Slovenska, Gruzie a dalších zajímavých vinařských oblastí tady v srdci Hradce Králové.

V podhůří Jeseníků vyrostou Čokoládové lázně

V podhůří Jeseníků vyrostou Čokoládové lázněOriginální gastrofestival nebude jen o mlsání, letos má podtitul čokoláda v pohybu. Návštěvníci se mohou těšit na umělecká vystoupení, ukázky práce mistrů cukrářů a kuchařů, kreativní dílničky, pohybové aktivity i ochutnávky kulinářských specialit. Hlavní program Čokoládových lázní se uskuteční o víkendu od 28. do 30. září. Čokoládových lázní se letos poprvé účastní také obyvatelé polského lázeňského městečka Ladek - Zdrój.

Dětský den ve Vojenském technickém muzeu Lešany a další místa, která můžete navštívit na podzim i v zimě

Dětský den ve Vojenském technickém muzeu Lešany a další místa, která můžete navštívit na podzim i v ziměVíce než 700 historických tanků, kanonů, motocyklů, obrněných, nákladních a osobních vojenských vozidel a spousty dalších lákadel pro zájemce o vojenskou techniku a historii: to je Vojenské technické muzeum v Lešanech. Vezměte děti a přijeďte sem v sobotu 29. září na Dětský den – anebo si vyberete jiné vojenské muzeum?

Víkendové Křivoklání bude přehlídkou středověkých soubojů i středověkých řemesel

Víkendové Křivoklání bude přehlídkou středověkých soubojů i středověkých řemeselLetošní, v pořadí již 24. ročník rytířských slavností Křivoklání, které pořádají skupina historického šermu Merlet a státní hrad Křivoklát, přináší několik novinek. Můžete na vlastní oči spatřit šermíře, tanečnice, kejklíře, uslyšet dobovou hudbu, prožít divadelní příběhy, fandit udatným rytířům a spílat falešným raubířům, ohmatat si zbraně a zbroje či vystřelit z luku nebo kuše. Křivoklání opanuje královský hrad v tradičním termínu od 28. do 30. září vždy od 10.00 do 17.00.

Lichtenštejnský palác se 28. září otevře veřejnosti

Lichtenštejnský palác se 28. září otevře veřejnostiLichtenštejnský palác, impozantní stavba ze 17. století na pražské Kampě, je v současnosti reprezentační budovou české vlády. Úřad vlády jej veřejnosti zpřístupňuje při výjimečných příležitostech, letos se tak stane teprve podruhé.

Den venkova ukáže život na žďárském panství

Den venkova ukáže život na žďárském panstvíŽivot na žďárském zámeckém panství funguje od 13. století až dodnes. Středověké sádky plné pstruhů, zvěřinové i rybí speciality z vlastních lesů a rybníků nebo škola štípání dříví. Akce Den venkova, konající se 29. září od 9 do 17 hodin na zámku ve Žďáru nad Sázavou, představí fungování celého zámeckého hospodářství, přírodu i venkov Žďárských vrchů. Letošním tématem je Sucho vážně i nevážně.

28. září otevřou nepřístupné prostory své brány veřejnosti! Kam se podíváte?

28. září otevřou nepřístupné prostory své brány veřejnosti! Kam se podíváte?Den české státnosti připomíná událost z roku 935, kdy byl ve Staré Boleslavi zavražděn svým bratrem kníže Václav. Dny otevřených dveří 28. září nabízejí možnost prohlédnout si zblízka fungování a interiéry těch institucí a zajímavých prostor, které jsou po většinu roku návštěvníkům nepřístupné.

Za vínem se vydejte tento víkend na Karlštejn

Za vínem se vydejte tento víkend na KarlštejnV sobotu a v neděli se můžete podívat na hrad Karlštejn, ale také do podhradí, kde bude probíhat Karlštejnské vinobraní. Na programu bude přehlídka gotického odívání, výuka historických tanců, vystoupení polykačů ohně, fakírů a dvorních mágů přenese návštěvníky do doby dávno minulé.

Pouť v Rokytnici zve na obří kolotoč - projeďte se lanovkou k Lysé hoře

Pouť v Rokytnici zve na obří kolotoč - projeďte se lanovkou k Lysé hořeVe Skiareálu Rokytnice nad Jizerou jsou již přípravy na zimu v plném proudu, ale letní sezóna ještě zdaleka nekončí! Lanovka Horní Domky a bikepark rock-it-nice jsou v provozu denně až do konce září. Po celý prodloužený víkend bude od 9:00 do 17:00 hodin v provozu lanová dráha na Lysou horu v režimu okružních vyhlídkových jízd.

Open House Praha otevře na podzim významné prvorepublikové budovy

Open House Praha otevře na podzim významné prvorepublikové budovyOrganizace Open House Praha pokračuje na podzim v otevírání architektonicky významných budov, které vznikly v období první republiky. Připomíná si tak v rámci projektu Architektura první republiky v Praze letošní stoleté výročí od založení Československa. Od září do listopadu, každou poslední neděli v měsíci, bude mít veřejnost jedinečnou příležitost navštívit zdarma 10 běžně nepřístupných architektonických skvostů postavených mezi lety 1918 až 1938.

Svatý Václav přijede do Mladé Boleslavi za volantem veteránů

Svatý Václav přijede do Mladé Boleslavi za volantem veteránůDen svatého Václava, patrona českých zemí, se slaví různě. V Mladé Boleslavi svátek české státnosti pojali tak, jak to umí nejlépe – do ulic vyrazí desítky automobilů. Veterány vyjedou na Svatováclavskou jízdu 28. září v 9:30 hodin.

Vodáci v Bohumíně zamknou o víkendu řeku Odru

Vodáci v Bohumíně zamknou o víkendu řeku OdruVíce jak 1100 vodáků letos v Bohumíně sedlo do lodí městské půjčovny a sjelo si Odru hraničními meandry. Sezónu zakončí hromadnou plavbou spojenou se zamykáním řeky v sobotu 29. září, na které se setkají čeští a polští vodáci. Sraz účastníků k vodáckému zamykání řeky bude v 9:30 u nástupního místa ve Starém Bohumíně. Na vodáky čeká 6,7 kilometru dlouhá trasa ze Starého Bohumína k výstupnímu místu do polského Zabełkowa, proplují přírodní památkou Hraniční meandry Odry.

Kulinářské setkání ve Velkých Popovicích: Přijeďte v sobotu na Klobáskofest!

Kulinářské setkání ve Velkých Popovicích: Přijeďte v sobotu na Klobáskofest!Pivovar Velké Popovice zve všechny milovníky uzenin na Klobáskofest! Ten se uskuteční v sobotu 29. září od 10 do 17 hodin v Pivovarském parku. Vyrazte s rodinou nebo přáteli na Klobáskofest a staňte se s ostatními návštěvníky porotcem soutěže O nejlepší klobásku. U vstupu dostanete žetony, které vyměníte za ochutnávku klobásek od regionálních uzenářů. Během dne se představí také další regionální výrobci, kteří nabídnou své vlastnoručně zhotovené výrobky (košíky, keramika, domácí štrůdly, perníky atd.). U kováře si můžete sami vyrazit speciální pivovarskou minci.

Oskorušobraní bude o víkendu opět na Travičné

Oskorušobraní bude o víkendu opět na TravičnéSkupina nadšenců se kdysi rozhodla prohlásit oskeruši za symbolický strom Slovácka. K jejich pravidelným akcím na propagaci a popularizaci této hodnotné a vzácné dřeviny patří Oskorušobraní. Letos o nadcházejícím víkendu připravují už třináctý ročník.

Ukončení sezóny na zubačce plánují už tento víkend

Ukončení sezóny na zubačce plánují už tento víkendZvláštní ozubnicové vlaky na zakončení sezóny vyjedou už 28. září. V Kořenově budou připravené všechny možné bramborové dobroty, setkáte se tu s vládcem hor Krakonošem, budete odbaveni historickými lepenkovými jízdenkami i průvodčími v historických uniformách. V Kořenově také můžete navštívit Muzeum ozubnicové dráhy a Výtopnu Kořenov, svézt se tu můžete vláčkem Důlní železnice či historickým autobusem na Jizerku nebo do Příchovic.

O příštím víkendu bude v Boskovicích vonět husí pečínka, ochutnat můžete i husí játra nebo chleba namazaný husím sádlem

O příštím víkendu bude v Boskovicích vonět husí pečínka, ochutnat můžete i husí játra nebo chleba namazaný husím sádlemBoskovice, malebné město uprostřed Moravy svého času proslulo vyhlášeným chovem hus. Už o víkendu 29. a 30. září se tu koná další ročník stále oblíbenějších slavností, které připomínají někdejší proslulost boskovických chovů hus, ceněných zejména na vídeňských trzích. Pečené husy, husí paštiky a chleba s husím sádlem táhnou. Během slavností skončí na pekáči přes 250 hus. Přijeďte ochutnat husí hody!

Ve Staré Boleslavi se opět uskuteční Národní svatováclavská pouť

Ve Staré Boleslavi se opět uskuteční Národní svatováclavská pouť Jako připomínku státního svátku Dne české státnosti a úmrtí patrona Českého národa sv. Václava se jako každoročně konají oslavy na jeho počest. V podvečer přijíždí relikvie sv. Václava do Boleslavi. Za zvuku zvonů bude relikvie přenesena do baziliky sv. Václava, vnesena do starobylé románské krypty sv. Kosmy a Damiana a instalována na oltáři. Ústředním bodem celé svatováclavské slavnosti bude koncelebrovaná mše svatá, která 28. září začíná v 10 hodin na Mariánském náměstí. Tradice, kterou tak mocně rozvinul císař Karel IV., byla vzkříšena společným úsilím Kolegiátní kapituly sv. Kosmy a Damiána, Města Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, České biskupské konference a Arcibiskupství pražského v roce 2003.


© kudyznudy.cz

Tipy na aktivity


© kudyznudy.cz

MAPA ROKU
Ocenění a značka kvality interaktivních plánů od Kartografické společnosti ČR.
Copyright © 2016 SmartGIS s.r.o.